אתרים ובלוגים מובילים

הבלוג של לארי בודין:

הבלוג הנקרא ביותר ברשת האינטרנט בנושא Legal Marketing. לארי הוא יועץ לתחום הפיתוח העסקי למשרדי עורכי דין, שסיפק את שירותיו למשרדי ענק ולמשרדי בוטיק קטנים בכל רחבי ארה”ב. עסק למעלה מ- 15 שנים ככתב, היה העורך של מגזין לשכת עורכי הדין בארה”ב ומגזינים משפטיים נוספים.

הבלוג של קווין או’קיף:

קווין היה בעברו עורך דין, וכיום הוא בעל בלוג המתמקד במדיה החברתית ובתמורותיה למשרדי ולעורכי דין. הבלוג הינו אחד מהבלוגים היותר נקראים בבלוגוספירה של הליגל מרקטינג בארה”ב.

הבלוג של טום קיין:

אחד מהבלוגים הוותיקים בתחום (משנת 2005) השייך לאחד מהחלוצים בתחום הליגל מרקטינג.
עו”ד טום קיין הוא הבעלים של משרד לייעוץ עסקי למשרדי עורכי דין. פעל למעלה מ- 17 שנים בתור מנהל פיתוח עסקי למספר משרדי עורכי-דין. בבלוג שלו הוא מספר על אספקטים שונים של ליגל מרקטינג, החל משלב ההכשרה והאימון, דרך תחום יחסי הציבור וקמפיינים למיניהם, ניתוחי שוק, פרסום ומשובי לקוחות.

הבלוג של איימי קמבל:

החלה לכתוב את הבלוג בשנת 2003, כניסוי שערכה בעת לימודיה באוניברסיטת הארוורד. מאז הניסוי הבלוג ממשיך לגדול, לצבור תאוצה ואף להשפיע על רבים בתעשייה.

בלוג Search Legal marketing:

בלוג שתפס נישה של SEO, חיפוש מילים על ידי מנועי חיפוש. תחום טרנדי שמחייב תשומת לב בקרב על ליגל מרקטינג בין משרדי עורכי דין שונים.

בלוג Legal Marketing Reader:

בלוג אחד העוקב ומעדכן אודות 27 הבלוגים הנקראים ביותר בבלוגוספירה של הליגל מרקטינג. אם היה נדרש לבחור רק בבלוג אחד, או למי שיש זמן להיכנס לבלוג אחד ביום- זוהי המלצתנו.

אתר Law Marketing Portal:

פורטל בבעלותו של לארי בודין, ‘גורו’ בתחום הליגל מרקטינג בארה”ב. האתר כולל מידע רב בנושא- חדשות, שימוש בטכנולוגיות, משרות בתחום, אגף מקורות מידע, יומן אירועי ליגל מרקטינג ועוד.